• 1402/05/23

معرفی بهترین تولید کننده تخت بیمارستانی

 

تخت بیمارستانی با هدف ایجاد رفاه و راحتی حال بیمارانی که به نوعی نیازمند مراقبت های بهداشتی هستند و همچنین راحتی کادر درمان و پرستاران طراحی و تولید می شود. در حال حاضر انواع تخت های بیمارستانی با توجه به زمان لازم جهت بستری شدن بیمار، نوع بیماری، سطح خدمات ارائه شده توسط بیمارستان ها دارای دسته بندی های متنوعی مانند تخت بیمارستانی تمام الکتریکی یا تمام برقی، مکانیکی و نیمه برقی یا تخت بیمارستانی لگن دار می باشند. شرکت ما به عنوان تولید کننده تخت بیمارستانی بهترین محصولات را بسته به نیاز شما معرفی خواهد کرد. لازم به ذکر است که تخت بیمارستانی می تواند جهت نگهداری بیمار در بخش مراقبت های ویژه، ویزیت، اتاق عمل و غیره مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

معرفی بهترین تولید کننده تخت بیمارستانی

 

 

دلایل اهمیت تخت بستری

تخت بیمارستانی را می توان یکی از مهمترین فاکتورها در بررسی سطح کیفیت یک بیمارستان دانست. چرا که این تجهیزات نقش مؤثری در روح و روان بیمار دارند. البته در اکثر موارد، تبلیغ تعداد تخت های بیمارستانی مراکز درمان به معنای کیفیت بالای آنها نیست. در واقع کمیت به هیچ وجه تضمین کننده ارائه خدمات مناسب نخواهد بود. تخت بیمارستانی تأثیر مهمی در بهتر شدن وضعیت بیمار و بهبودی حال وی ایفا می کند.

بنابراین، به منظور دستیابی به یک نتیجه مطلوب بایستی نهایت دقت و توجه در انتخاب و خرید تخت بیمارستانی به خرج داده شود. با توجه به این توضیحات، یک تولید کننده تخت بیمارستانی نه تنها باید به رفاه بیمار و راحتی کادر درمان بیمارستان توجه نماید. بلکه باید روند بهبود بیمار را نیز مد نظر قرار دهد. بدین ترتیب، باید به طراحی و انتخاب تخت بیمارستانی اهمیت زیادی داده شود. همچنین طراح و تولید کننده تخت بیمارستانی باید با درک شرایط بیمار و آسایش و راحتی وی، اقدام به ساخت تخت مناسب نماید. علاوه بر آن، آشنایی با روند بهبود بیمار کمک شایانی به طراح در ساخت یک تخت بیمارستانی مطلوب خواهد کرد. به گونه ای که طراح باید به این مسئله در کل فرایند تولید تخت توجه نماید.

 

 

آشنایی با نحوه تولید تخت بیمارستانی

 

تولید کننده تخت بیمارستانی به استفاده از موادی همچون فلز و مواد پلیمری در فرآیند ساخت تخت می پردازد. لوله آلومینیومی و پروفیل از فلزات به کار رفته در تخت هستند که باید نخست، مسئله مواد اولیه و کیفیت مورد توجه قرار گیرد. پس از آن نیز رعایت استانداردهای خاصی در تولید آن همچون نحوه سر هم بندی و اتصال قطعات به یکدیگر باید صورت گیرد. همچنین یکسری متریال پلاستیکی جهت کاور کردن تخت به کار می رود. با این توضیحات، توجه به مسئله کیفیت و بهداشت و بهره گیری از بهترین مواد به منظور تولید یک تخت بیمارستانی استاندارد و راحتی بیمار بسیار اهمیت داشته و باید از مصرف مواد غیر استاندارد در این زمینه اجتناب شود.

آشنایی با نحوه تولید تخت بیمارستانی

 

 

 

بعد از اینکه متریال با کیفیت جهت ساخت تخت بیمارستانی مرغوب و استاندارد تهیه شد، نوبت به برش مواد اولیه در بخش برشکاری کارگاه می رسد. در این مرحله بر اساس طراحی اولیه، برش کار توسط تکنسین و زیر نظر طراح انجام می شود. در مرحله بعدی، قطعات بعد از بریده شدن به قسمت مونتاژ منتقل می شوند و در نهایت نیز با مونتاژ قطعات و جوشکاری یک تخت بیمارستانی تولید می گردد. در مرحله بعد باید سمباده زنی و رنگ آمیزی تخت انجام شود. در آخر نیز با عبور تخت از خط کنترل کیفیت و بسته بندی آن، محصول به دست مشتری خواهد رسید.

 

 

آشنایی با بهترین تولید کننده تخت بستری بیمارستانی

بهترین تولید کننده تخت بیمارستانی باید از با کیفیت ترین متریال و همچنین رعایت استانداردها جهت طراحی و ساخت محصولی مناسب برای بیماران و با توجه به نیاز آنها اقدام کند. شرکت الیار طب با بهره گیری از پیشرفته ترین و به روز ترین دستگاه های تولید تجهیزات پزشکی و همچنین استفاده از دانش روز دنیا، بهترین و با کیفیت ترین انواع تخت های بیمارستانی را با هزینه ای مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار خواهد داد.

 

بررسی قیمت تخت بیمارستانی: راهنمای انتخاب و خرید بهینه

 

در دنیای امروز، بهبود و تسهیل مراقبت‌ های پزشکی از جمله اولویت ‌های مهم جامعه به شمار می ‌آید. یکی از ابزار های اساسی در این حوزه، تخت بیمارستانی است که نقش بسیار مهمی در راحتی و بهبود شرایط بیماران ایفا می‌ کند. امروزه با پیشرفت فناوری و علم پزشکی، انواع و اقسام تخت‌ های بیمارستانی با امکانات متنوعی عرضه می ‌شوند.

با توجه به چالش هایی که خریداران هنگام خرید تخت بیمارستانی با آن مواجه می شوند، در این مطلب قصد داریم به پارامتر های مهم از جمله قیمت تخت بیمارستانی، انواع تخت بیمارستانی و سایر ویژگی ها بپردازیم. 

 

 

قیمت تخت بیمارستانی 

 

قیمت تخت بیمارستانی باید متناسب با ویژگی ها و امکاناتی که دارد، مناسب باشد. بنابراین نمی توان یک قیمت دقیق و مشخص برای تخت های بیمارستانی در نظر گرفت، اما به طور کلی قیمت تخت بیمارستانی به عوامل متعددی بستگی دارد. برخی از مهمترین ویژگی‌ هایی که در تعیین قیمت تخت های بیمارستانی تاثیر می گذارند، عبارت هستند از:

 

 • تغییر وضعیت اتوماتیک برای تنظیم ارتفاع و زاویه تخت.

 

 • مکانیزم‌ های جا به ‌جایی قوی و سهولت ‌بخش.

 

 • ریل ‌های جانبی با امکان جداسازی و قابلیت تنظیم.

 

 • سیستم تشخیص خودکار وضعیت بیمار.

 

 • ساختار مستحکم و پایدار.

 

 • محفظه‌ های نگهداری تجهیزات درمانی بهینه ‌سازی شده.

 

 • طراحی ارگونومیک جهت راحتی و استفاده آسان از تخت.

 

نکات مهم جهت خرید تخت های بیمارستانی

 

 

 • ویژگی های تخت های برقی و مکانیکی را با یکدیگر مقایسه کرده و متناسب با نیاز های خود انتخاب مناسبی داشته باشید.

 

 • تنظیمات مربوط به سر و ته تخت، قابلیت تغییر ارتفاع و دیگر ویژگی ‌های مرتبط با کارکرد تخت باید مطابق با نیاز های بیمار انتخاب شوند.

 

 • در صورت نیاز به تخت خاص مانند تخت جراحی یا تخت نوزادان، از اطلاعات دقیق درباره ویژگی‌ ها و قابلیت های تخت مطلع شوید.

 

 • از جنس و کیفیت ساخت تخت اطمینان حاصل کنید تا ماندگاری و عملکرد آن تضمین شود.

 

 • اطلاعات در مورد نحوه نگهداری و تعمیرات تخت بیمارستانی را از فروشنده دریافت کنید تا در آینده با مشکلات کمتری مواجه شوید.

 

 • اطمینان حاصل کنید که شرکت فروشنده خدمات پس از فروش و ضمانت مناسبی را ارائه می دهد.

 

 • قیمت تخت بیمارستانی از دیگر مواردی می باشد که هنگام خرید باید آن را در نظر بگیرید و متناسب با بودجه خود، خرید خود را انجام دهید.

 

 

 

نمایندگی فروش تخت بیمارستانی

آگاهی از مشکل فرد بیمار و نوع بیماری وی، مهمترین عامل در انتخاب و خرید تخت بیمارستانی از نمایندگی فروش این محصول به شمار می رود.  بنابراین پس از تشخیص نیاز خود به سراغ تهیه یکی از محصولات سایت الیار طب بروید. علاوه بر آن، خرید این محصول از یک تولید کننده تخت بستری بیمارستانی تأثیر بسزایی در کاهش هزینه های شما خواهد داشت. چرا که شما قادر به خرید انواع تخت های بیمارستانی به صورت بی واسطه و با کمترین قیمت خواهید بود. تخت های بیمارستانی مناسب بیماران و سالمندان، بسته به تجهیزات و امکانات آنها دارای قیمت های متفاوتی می باشد. به نحوی که تخت های مکانیکی و برقی از لحاظ هزینه با هم تفاوت زیادی داشته و هر یک از امکانات و ویژگی های به خصوصی برخوردارند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت تخت های بیمارستانی می توانید به سایت ما مراجعه کرده و یا با کارشناسان شرکت ما تماس بگیرید.

 

نمایندگی فروش تخت بیمارستانی

 

 

سخن آخر

در این مقاله در رابطه با بهترین تولید کننده تخت بیمارستانی و نحوه تولید این محصول صحبت کردیم. شما مشتریان عزیز می توانید اقدام به خرید انواع تخت بیمارستانی عمده از سایت الیار طب نموده و از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

 

 

 • نویسنده : الیار طب